w kuchniInformujemy, że wraz z pierwszym powiewem zimowego chłodu bistro kuli się i zmienia formułę działania. Może najłatwiej byłoby zasnąć i obudzić w kwietniu, ale wiek prowadzącym na to nie pozwala (sen jest piękny, ale prawdziwym wyzwaniem jest jawa).
Nie zamykamy się. Właściwie dopiero teraz zamierzamy być naprawdę "otwarci".
W soboty i niedziele zapraszamy na obiad między 14:00 a 17:00. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia - są niezbędne byśmy mogli ten obiad dla Was przygotować. Cotygodniowe menu będziemy zamieszczać do połowy tygodnia.
Będą w nim 2 zupy (roślinna i mięsna), 2 dania główne (wege i tradycyjne), coś na ratunek dla dzieci, deser i morze kompotu. Za dorosły obiad inkasujemy 4 dyszki, dzieci rozliczamy indywidualnie. Mamy też kawę, sok jabłkowy i napój imbirowy oraz kieliszki na Wasze wina.
Podsumowując: coś z pogranicza, od stołówki do domówki, ze szczególnym akcentem na atmosferę i jakość kontaktu. (Proponujemy rozmowy o kulturze i przemijaniu, ale jesteśmy w stanie pochylić się życzliwie nad wszystkim włącznie z "rozwojem osobistym" oraz nieśmiertelnym: "I can get no satisfaction", amen).

 


A w tym tygodniu:

- krem z bazylii
- zupa z morskich ryb (dużo warzyw)
- klopsiki roślinne z żurawiną i puree dyniowo-jabłkowym
- włoskie klopsiki wołowe, ziemniaki pieczone z rozmarynem, żurawina, rukola z pomidorkami
- racuchy z jabłkami
- cygaretki z orzechami i ricottą
- kompot

oraz 

- inne napoje ciepłe, zimne i gorące

 

 

jemynatarasie
autor zdjęć M.Kapczyński

Zapraszamy. I przypominamy o wcześniejszym zgłoszeniu (kiedy i co chcecie zjeść). Grzejemy w jotulce, kawy, herbaty, imbiru i naszej ciekawości nie zabraknie. A jak będzie trzeba będziemy rzeźbić.
Zapraszamy w sobotę i niedzielę (24 i 25 listopad) w godzinach 14:00 - 17:00.

 

 


Zapraszamy - Elżbieta Wojnowska, Wojciech Chmielewski

przerywnik 01


"jemy na tarasie"

Bruzdowa 22C Warszawa - Kępa Zawadowska (teren Przedszkola "Bruzdowa 22C")

kontakt:
Wojciech Chmielewski 607 560 331 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elżbieta Wojnowska 601 325 862