"To ostatnia niedziela" (i sobota) w "jemy..." w tym roku. Myślę, że będziecie trzepać dywany, ubierać choinkę i kląć na centra handlowe.
Ale gdyby ktoś chciał zrobić coś innego radzimy nie rozgryzać szminki ze złości lecz wpaść na Bruzdową na rybę, przedświąteczny bigosik i angielski piernik (jak się uda).
Zawsze dodamy do tego konwersację (na przyzwoitym poziomie) oraz niekłamane zainteresowanie, których nigdy nie uwzględniamy w rachunku.

 


W tym tygodniu:

- barszcz grzybowy z pasztecikami
- juszka na wędzonych okoniach
- bigos roślinny
- pstrąg z pieca, quinoa na bogato, cykoria na maśle
- piernik obfity
- napoje nasze i Wasze

 

zimon

Jesteśmy otwarci w sobotę i w niedzielę (15 i 16 grudnia), w godzinach 14:00 - 17:00. Jeśli chcecie mieć pewność, że w garnkach coś będzie - zawiadomcie nas. Gotujemy teraz niedużo. Obiad w sezonie zimowym kosztuje 40 PLN.
I ważna informacja: w drugiej połowie grudnia i w pierwszej połowie stycznia - bistro "jemy na tarasie" będzie zamknięte. A potem - otwarte.

Z okazji tych wszystkich sezonowych "okazji" bardzo serdecznie Was pozdrawiamy, bardzo Wam za wszystko dziękujemy i trzymamy za Was kciuki. Tak - my za Was.
Wpadnijcie kiedyś. Zapraszamy.

 


Zapraszamy - Elżbieta Wojnowska, Wojciech Chmielewski

przerywnik 01


"jemy na tarasie"

Bruzdowa 22C Warszawa - Kępa Zawadowska (teren Przedszkola "Bruzdowa 22C")

kontakt:
Wojciech Chmielewski 607 560 331 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elżbieta Wojnowska 601 325 862